-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (вугілля 2022рік)
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-007937-a
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (вугілля 2022рік)
Торги відмінено
4 723 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 615.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 615.00 UAH
Номер:
d88673c74b654be5b90b1f799e95b518
Внутрішній номер закупівлі:
12613100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-007937-a
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 723 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 615.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 14:03 - 28.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2021 14:03 - 08.12.2021 00:00
Аукціон:
з 08.12.2021 15:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Кількість
400 тонни
Період постачання
01.01.2022 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки А(6-13)
Кількість
135 тонни
Період постачання
01.01.2022 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
3aa13e296e874e08ba29746d4013181d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не вірно вказано очікувану вартість закупівлі
Період оскарження:
23.11.2021 19:11 - 04.12.2021 00:00
Дата опублікування:
23.11.2021 19:11
Дата виконання:
23.11.2021 19:11
Статус:
Виконано