-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Оголошено тендер
4 723 000.00
UAH
Номер:
dd187e3866614ede8c788f855d0b53a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-22-009540-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 723 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Примітки:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марок ДГ (13-100), А (6-13).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
22.11.2021 13:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Кількість
400 тонни
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки А(6-13)
Кількість
135 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 723 000.00 UAH