• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)

Торги відмінено

33 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 335.00 UAH
Номер: f30570a649eb42b4b6190e0052fc49bd
Внутрішній номер закупівлі: 12600932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-22-000223-c   
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Контактна особа: Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 335.00 UAH
Період уточнення: 22.11.2021 09:20 - 28.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2021 09:20 - 08.12.2021 10:00
Аукціон: 09.12.2021 14:43 - 09.12.2021 15:06
Період кваліфікації: з 09.12.2021 15:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 58001, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, площа Соборна,2 На карті

Інформація про скасування

Номер: 841ec07524f04427a6a9991f646eefd2
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відсутність подальшої потреби у закупівлі у 2021 році
Період оскарження: 14.12.2021 09:49 - 25.12.2021 00:00
Дата опублікування: 14.12.2021 09:49
Дата виконання: 14.12.2021 09:49
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТИРСИНА АНЖЕЛА ОЛЕГІВНА"
Початкова пропозиція 33 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0
ФОП Ступницька В.М.
Початкова пропозиція 23 974.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 639.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0