-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Оголошено тендер
33 500.00
UAH
Номер:
3ce08623e5fe428bafbf56d8c16e2c62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-22-000188-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
33 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.11.2021 09:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 500.00 UAH