-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-21-000190-b
Завершена
9 188 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 942.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 942.00 UAH
Номер:
0831058a714a46efb29f7f107d8e4173
Внутрішній номер закупівлі:
12599156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-21-000190-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грєбнєв Володимир Михайлович 380968275741 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 188 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45 942.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2021 19:55 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2021 19:55 - 22.12.2021 00:00
Період прекваліфікації:
22.12.2021 00:03 - 04.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 15:01 - 04.01.2022 15:24
Період кваліфікації:
04.01.2022 15:24 - 10.01.2022 21:01
Період завантаження договору:
10.01.2022 21:01 - 30.01.2022 21:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
2500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
Оскарження: 10.01.2022 21:01 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380322595959 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Оскарження: 10.01.2022 21:01 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
9 183 000.00 UAH з ПДВ /
9 183 000.00 UAH з ПДВ
9 183 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
99
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Михальчук Катерина 380501983460 VDM@ELEKTRO.VOLYN.UA https://elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, вулиця Єршова, будинок 11-А
Початкова пропозиція
9 186 000.00 UAH з ПДВ /
9 186 000.00 UAH з ПДВ
9 186 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.12.2021 21:18
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
63
Скарги
0
Контракти
Номер:
f80c231c01444485a2ceefea10dda951
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-21-000190-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380322595959 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Номер договору:
90654
Сума договору:
9 183 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 652 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
27.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний