-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
9 183 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f80c231c01444485a2ceefea10dda951
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-21-000190-b-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Контактна особа:
Грєбнєв Володимир Михайлович 380968275741 vododar5@gmail.com
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380322595959 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
90654
Дата підписання:
27.01.2022 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
9 183 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 530 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
2500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1b0b53aad14b4b349fafff5eae283202
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
6562883c1ee24239972fc72dd8023a73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано