-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери в комплекті, ноутбук, планшет
Тендер Prozorro UA-2021-11-19-014976-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
84b2c8d2558847379d19d823f4dc09d8
Внутрішній номер закупівлі:
12597306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-19-014976-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256694
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, м. Львів, ПЛОЩА РИНОК, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Курило +380322975786 bohdan_k2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Період уточнення:
19.11.2021 22:06 - 25.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2021 22:06 - 05.12.2021 00:00
Аукціон:
з 06.12.2021 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп'ютери в комплекті, ноутбук, планшет
Кількість
1 лот
Період постачання
до 20.12.2021