-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп'ютери в комплекті, ноутбук, планшет
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
ee64480ccdb74e60bb56dc6795163155
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-02-000590-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256694
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, м. Львів, ПЛОЩА РИНОК, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26256694
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, м. Львів, ПЛОЩА РИНОК, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп'ютери в комплекті, ноутбук, планшет
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.11.2021 08:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH