• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обігрівачі

Торги не відбулися

58 905.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: fac6b9fe4b534a328e48c406fe6bacf2
Внутрішній номер закупівлі: 12579010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-19-004341-a   
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 905.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 300.00 UAH
Період уточнення: 19.11.2021 11:12 - 25.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2021 11:12 - 05.12.2021 09:00
Аукціон: з 06.12.2021 12:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівачі
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 33 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 55 836.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 836.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0