• Відкриті торги
  • КЕП

Обігрівачі

Оголошено тендер

58 905.00 UAH
Номер: b4b24a56f64c4cc286b3da030a226a6e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-19-003785-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 58 905.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обігрівачі
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 19.11.2021 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа напрямком фінансування "Капітальні інвестиції"
Сума58 905.00 UAH