-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (дрібне канцелярське приладдя) (степлери, скріпки, скоби, папір для друку А4, папка на зав'язках, картонаж (папка-бокс А4))
Тендер Prozorro UA-2017-09-14-002604-c
Завершена
369 882.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 698.82 UAH
мін. крок: 1% або 3 698.82 UAH
Номер:
09fb2ef57b184a35b03822f194365f65
Внутрішній номер закупівлі:
1254422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-14-002604-c
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34941884
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул.Єгорова 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дашко +380961945771 tender@lugjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
369 882.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 698.82 UAH
Період уточнення:
14.09.2017 16:32 - 23.09.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2017 16:32 - 03.10.2017 17:00
Аукціон:
04.10.2017 15:22 - 04.10.2017 15:49
Період кваліфікації:
04.10.2017 15:49 - 09.10.2017 13:37
Період завантаження договору:
04.10.2017 15:49 - 24.10.2017 15:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Степлер № 10
Кількість
274 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Степлер № 24/6
Кількість
273 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скріпка канцелярська
Кількість
533 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 10
Кількість
683 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 24/6
Кількість
700 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папір для друку А4
Кількість
3720 пачка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папка на зав'язках
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Картонаж (папка-бокс А4)
Кількість
1600 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"
Оскарження: 04.10.2017 15:49 - 20.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38350006
-
Контактна особа:
Андрей Сибилев +380505025326, +380962365227, +380645290909, +380645244269 alter-c@mail.ru
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, буд.22
Оскарження: 04.10.2017 15:49 - 20.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
367 752.06 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 354.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2017 13:37
Документи
36
Скарги
0
ФОП "КАЩЕНКО СВІТЛАНА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2679709400
-
Контактна особа:
Светлана Кащенко 0962365227 kachenko73@mail.ru
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. НОВІКОВА, будинок 17, квартира 94
Початкова пропозиція
368 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
361 101.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ ПАПIР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Приходько Наталія Василівна +380668032199 nata.p199132@gmail.com
-
Адреса:
04073, Украина, КИЇВ, КИЇВ, ВУЛИ КУРЕНІВСЬКА Д. 2Б
Початкова пропозиція
368 524.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
361 126.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
947f31c81e0d485993280963b77759a2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-14-002604-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38350006
-
Контактна особа:
Андрей Сибилев +380505025326, +380962365227, +380645290909, +380645244269 alter-c@mail.ru
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, буд.22
Номер договору:
2410/к
Сума договору:
360 354.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.10.2017 15:00
Статус:
Підписаний