-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (дрібне канцелярське приладдя) (степлери, скріпки, скоби, папір для друку А4, папка на зав'язках, картонаж (папка-бокс А4))
360 354.00
UAH з ПДВ
Номер:
947f31c81e0d485993280963b77759a2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-14-002604-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38350006
-
Контактна особа:
Андрей Сибилев +380505025326, +380962365227, +380645290909, +380645244269 alter-c@mail.ru
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, буд.22
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
2410/к
Дата підписання:
24.10.2017 15:00
Період дії договору:
24.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
360 354.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 360 354.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Степлер № 10
Кількість
274 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Степлер № 24/6
Кількість
273 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скріпка канцелярська
Кількість
533 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 10
Кількість
683 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 24/6
Кількість
700 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папір для друку А4
Кількість
3720 пачка
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папка на зав'язках
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Картонаж (папка-бокс А4)
Кількість
1600 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті