• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери

Торги не відбулися

264 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 170.00 UAH
Номер: f30203bd683e42579d33ac7bb0c6ac49
Внутрішній номер закупівлі: 12541059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-006355-c   
Замовник: Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
Контактна особа: Піхало Дмитро Олександрович 380444328828 usarteam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 264 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2021 17:05 - 23.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 17:05 - 03.12.2021 09:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴118 500.00 Системний блок для роботи з камерами
  • Лот №2 ₴60 000.00 Системний блок для відео монтажу
  • Лот №3 ₴69 000.00 Системний блок офісний
  • Лот №4 ₴17 000.00 Сканер