-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
264 500.00
UAH
Номер:
c7f5fac4056b4791a26209cb45ed352f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-016881-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33153784
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, Вишгородська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна аварійно-рятувальна служба "Київська служба порятунку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33153784
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, Вишгородська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
264 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.11.2021 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума264 500.00 UAH