-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу
Тендер Prozorro UA-2017-09-22-001276-a
код ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»
Завершена
3 843 695.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 218.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 218.48 UAH
Номер:
a57098bf49324529b0017dc058626bea
Внутрішній номер закупівлі:
1251909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-22-001276-a
Замовник:
Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005734
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситенко Борис Петрович 380372517971 hosp2016.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 843 695.49 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 218.48 UAH
Період уточнення:
22.09.2017 15:07 - 29.09.2017 10:30
Період прийому пропозицій:
22.09.2017 15:07 - 09.10.2017 10:30
Аукціон:
10.10.2017 14:32 - 10.10.2017 14:53
Період кваліфікації:
10.10.2017 14:53 - 12.10.2017 12:27
Період завантаження договору:
10.10.2017 14:53 - 30.10.2017 14:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діалізатор високопоточний типу FХ 50 classix (або еквівалент)
Кількість
288 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 60 classix (або еквівалент)
Кількість
1080 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 80 classix (або еквівалент)
Кількість
1200 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Магістралі кровопровідні для апаратів 5008 (або еквівалент)
Кількість
2440 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка артеріальна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
3700 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка венозна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
3700 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
AF 83 (або еквівалент)
Кількість
106 упаковка
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
Bi BAG дизайн 5008 (650 gr) (або еквівалент)
Кількість
2576 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Фільтр ультрафільтрації діалізного розчину типу Діасейф плюс (або еквівалент)
Кількість
22 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ренарт
Оскарження: 10.10.2017 14:53 - 23.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Дунаєва Олена Олександрівна +380673283003 e3801119@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 57, 3 поверх
Оскарження: 10.10.2017 14:53 - 23.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 785 176.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 785 176.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2017 12:27
Документи
16
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАСЕРВІС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31467020
-
Контактна особа:
Іванна Білоголова +380931139264 diaserviceplus@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ,, ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14, офіс 16/27
Початкова пропозиція
3 796 267.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 796 267.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
b46985db4388406b873c6762c0d0bb93
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-22-001276-a-a1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Дунаєва Олена Олександрівна +380673283003 e3801119@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 57, 3 поверх
Номер договору:
ЦЗ-90/2017
Сума договору:
3 785 176.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2017 00:00 - 30.12.2017 23:00
Дата підписання:
24.10.2017 09:20
Статус:
Підписаний