-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу
3 785 176.36
UAH з ПДВ
Номер:
b46985db4388406b873c6762c0d0bb93
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-22-001276-a-a1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Дунаєва Олена Олександрівна +380673283003 e3801119@ukr.net
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 57, 3 поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору:
ЦЗ-90/2017
Дата підписання:
24.10.2017 09:20
Період дії договору:
24.10.2017 00:00 - 30.12.2017 23:00
Сума договору:
3 785 176.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 785 176.36 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діалізатор високопоточний типу FХ 50 classix (або еквівалент)
Кількість
288 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 60 classix (або еквівалент)
Кількість
1080 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 80 classix (або еквівалент)
Кількість
1200 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Магістралі кровопровідні для апаратів 5008 (або еквівалент)
Кількість
2440 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка артеріальна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
3700 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Діалізна фістульна голка венозна (1,6 мм) (або еквівалент)
Кількість
3700 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
AF 83 (або еквівалент)
Кількість
106 упаковка
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Набір для приготування концентрату для гемодіалізу типу
Bi BAG дизайн 5008 (650 gr) (або еквівалент)
Кількість
2576 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017
Фільтр ультрафільтрації діалізного розчину типу Діасейф плюс (або еквівалент)
Кількість
22 штуки
Період постачання
23.10.2017 - 30.12.2017