-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-16-006685-c
Торги не відбулися
782 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
Номер:
c143167994514457946e89d3451cca2c
Внутрішній номер закупівлі:
12516358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-16-006685-c
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23303424
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Вербова, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Губа Тетяна Василівна +380966717166 hubatetia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
782 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 826.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2021 19:47 - 22.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2021 19:47 - 02.12.2021 00:00
Аукціон:
з 02.12.2021 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис1. Оплата здійснюється Замовником у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання Сторонами Акту приймання – передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Анна Мотузюк +380679246734 anna.motuziuk@ez.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71-Б
Початкова пропозиція
772 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
772 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
78
Скарги
0