• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

782 600.00 UAH
Номер: bf1c91582fb74116a60b216329b4cfcd
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-16-004109-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
Замовник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
Очікувана вартість: 782 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 16.11.2021 19:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума782 600.00 UAH