• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам'яне АКО (25-100) або еквівалент)

Торги не відбулися

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер: 924f0d72cff640efa36238c50c8bf748
Внутрішній номер закупівлі: 12477886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-15-001927-b   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 800.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2021 13:46 - 21.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2021 13:46 - 01.12.2021 00:00
Аукціон: з 01.12.2021 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне АКО (25-100) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 25 тонни
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, с.Вікторівка, вул.Ів.Франка,45 На карті
Вугілля кам'яне АКО (25-100) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 15 тонни
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, с.Демидове, пров.Шкільний,1 На карті