-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне АКО (25-100) або еквівалент)
Оголошено тендер
360 000.00
UAH
Номер:
3cc8f25050bf40599d2a9fd2ce22b411
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-15-001820-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Вугілля кам'яне АКО (25-100) або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
15.11.2021 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума360 000.00 UAH