• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

137 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.50 UAH
Номер: c3b4dd6e11fc4f8eb07b1c2102e59021
Внутрішній номер закупівлі: 12473935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-15-001341-b   
Замовник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 687.50 UAH
Період уточнення: 15.11.2021 11:52 - 22.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2021 11:52 - 02.12.2021 11:57
Аукціон: з 03.12.2021 11:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25000 кіловат
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, 31100, Україна, ХмельниТочки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника На карті