• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

137 500.00 UAH
Номер: aa23f60dcfa64c4298b362974c3a722a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-15-001086-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Замовник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Очікувана вартість: 137 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 15.11.2021 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25000 кіловат
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 500.00 UAH