-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лінолеум
Тендер Prozorro UA-2021-11-15-000281-b
згідно умов Договору
Торги не відбулися
19 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 97.00 UAH
Номер:
e30edff9aa684a4e9e6cd7330aaf666c
Внутрішній номер закупівлі:
12467585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-15-000281-b
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погорєлова Нататалія Євгенівна +380487716101 dinuoma@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
97.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2021 09:32 - 22.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2021 09:32 - 02.12.2021 18:00
Аукціон:
з 03.12.2021 12:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - кошти державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Крушков Дмитро Федорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2986601918
-
Контактна особа:
Крушков Дмитро Федорович +380673066426 laminatizmail@gmail.com
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул.Гоголя ,106
Початкова пропозиція
19 300.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 300.44 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0