-
Відкриті торги
-
КЕП
Лінолеум
Оголошено тендер
19 400.00
UAH
Номер:
7a6371f5b482438c8c3f949aef43fdc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-15-000250-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінолеум
Примітки:
згідно умов Договору
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.11.2021 09:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум
Кількість
5 найменувань
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума19 400.00 UAH