-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 – Банківські послуги 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача Bobcat B730R (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2021-11-12-016888-a
Торги відмінено
3 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
Номер:
ac37b2314b9a415b817729db39a88463
Внутрішній номер закупівлі:
12463257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-12-016888-a
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петраш Олександр Миколайович +380332283064 lutskteplo106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 500.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2021 19:12 - 18.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2021 19:12 - 28.11.2021 09:00
Аукціон:
з 29.11.2021 13:08
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 20%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір20%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
дата виставлення рахунку - 80%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описзгідно п.2.6 Договору
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 66110000-4 – Банківські послуги 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача Bobcat B730R (або еквівалент))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
На карті
Інформація про скасування
Номер:
fc933cc6023d4ddd9f8adb37eb042458
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження:
15.11.2021 16:15 - 26.11.2021 00:00
Дата опублікування:
15.11.2021 16:15
Дата виконання:
15.11.2021 16:15
Статус:
Виконано