-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 66110000-4 – Банківські послуги 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача Bobcat B730R (або еквівалент))
Оголошено тендер
3 100 000.00
UAH
Номер:
28f6af78c5874fabbaa28b236b7ebf47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-12-003090-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 66110000-4 – Банківські послуги 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача Bobcat B730R (або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.11.2021 18:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 - 66110000-4 – Банківські послуги 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (Послуги фінансового лізингу на придбання колісного ковшового екскаватора-навантажувача Bobcat B730R (або еквівалент))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума620 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 480 000.00 UAH