-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-11-12-008873-a
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
89ac092ccfce4f10acd072b930d77c5d
Внутрішній номер закупівлі:
12451988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-12-008873-a
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2021 13:05 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2021 13:05 - 29.11.2021 10:00
Аукціон:
30.11.2021 12:35 - 30.11.2021 12:58
Період кваліфікації:
30.11.2021 12:58 - 06.12.2021 16:43
Період завантаження договору:
06.12.2021 16:43 - 26.12.2021 16:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Учасника протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після отримання Товару на підставі видаткових накладних та рахунків-фактур. Рахунок та видаткова накладна додається Замовнику на поставлену партію Товару в день поставки товару відповідно.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
Оскарження: 06.12.2021 16:43 - 17.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Оскарження: 06.12.2021 16:43 - 17.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
298 640.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 640.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2021 16:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
114
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443647372, +380931770449, +380503792820, +380673621617 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd61a29ab9414321a2df8dffe8469b16
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-12-008873-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Номер договору:
№670
Сума договору:
298 640.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
248 866.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.12.2021 14:00
Статус:
Виконаний