-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) , згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
298 640.16
UAH з ПДВ
Номер:
bd61a29ab9414321a2df8dffe8469b16
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-12-008873-a-a1
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Опис:
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) , згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
Номер договору:
№670
Дата підписання:
17.12.2021 14:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
298 640.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 773.36 UAH)
Оплачено:
298 640.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 773.36 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
На карті