• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1-Кейтерингові послуги)

Лот 1 : Зеленодольський ліцей №1 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Зеленодольська початкова школа Зеленодольської міської ради (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів); Зеленодольський ліцей №2 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області , Зеленодольський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів) Лот 2 : Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування вихованців дошкільного відділення); Лот 3 : Мар’янський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області, Мар’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів)

Завершена

1 285 828.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 256.46 UAH
Номер: 522a15e70a3a421eb6b3b2798cb74149
Внутрішній номер закупівлі: 12435966
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-11-015721-a   
Замовник: Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
Контактна особа: Ольга Кльок +380977742427 gorsovetvk@ukr.net https://zelenodolsk.otg.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 285 828.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.11.2021 16:48 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2021 16:48 - 04.12.2021 08:52
Аукціон: 07.12.2021 12:12 - 07.12.2021 13:37
Період кваліфікації: 07.12.2021 13:37 - 09.12.2021 09:21
Період завантаження договору: 09.12.2021 09:18 - 29.12.2021 09:18

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴512 388.00 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів м.Зеленодольськ
  • Лот №2 ₴522 148.00 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів; харчування вихованців дошкільного відділення с. Велика Костромка
  • Лот №3 ₴251 292.00 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів с. Мар'янське