-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
1 318 628.00
UAH
Номер:
19a4f6d2023c40fe8b160b39da1cf92e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-11-009106-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 318 628.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Примітки:
Закупівля на очікувану вартість на 2022рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.11.2021 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 318 628.00 UAH