-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання комп"ютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП"
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-011589-a
Торги не відбулися
499 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 995.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 995.00 UAH
Номер:
0ae2a84caa2c45db853a66b43ed92885
Внутрішній номер закупівлі:
12430226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-11-011589-a
Замовник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасенко Ірина Володимирівна +380445970936 iawyer@nsj.gov.ua http://www.nsj.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 995.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 15:02 - 19.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2021 15:02 - 29.11.2021 10:00
Аукціон:
30.11.2021 12:13 - 30.11.2021 12:36
Період кваліфікації:
30.11.2021 12:36 - 28.12.2021 12:39
Період завантаження договору:
28.12.2021 12:39 - 17.01.2022 12:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання комп"ютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП"
Кількість
56 послуга
Період постачання
до 24.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
ff49eae7b20547b99f183915b2c59805
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Замовником було отримано довідку про зміни до кошторису від 21.12.2021 року № 197 про скорочення видатків на здійснення закупівлі.
Замовник, згідно з частиною 2 статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» має право прийняти рішення про визнання торгів такими, що не відбулися у випадку скорочення видатків на закупівлю товарів, робіт
Прийняти рішення про визнання торгів на закупівлю Постачання комп’ютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП" за кодом ДК 021-2015 (CPV) : 72268000-1 - Послуги з постачання програмного забезпечення, такими, що не відбулися у зв’язку зі скорочення видатків на закупівлю товарів, робіт та послуг.
Період оскарження:
11.01.2022 13:21 - 22.01.2022 00:00
Дата опублікування:
11.01.2022 13:21
Дата виконання:
11.01.2022 13:21
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВА АГЕНЦІЯ "ПУБЛІЧНІ ФІНАНСИ"
Оскарження: 21.12.2021 14:04 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42210783
-
Контактна особа:
Спасібов Сергій 380665652554 pfagenstvo@gmail.com
-
Адреса:
02105, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Тампере, будинок 13Б
Оскарження: 21.12.2021 14:04 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
497 808.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
497 808.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ ОБЛІКОВІ СИСТЕМИ"
Оскарження: 28.12.2021 12:39 - 08.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42982548
-
Контактна особа:
Зубченко Михайло 380950917239 uosystem@ukr.net
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Вербицького, будинок 32-А, кабінет 20
Оскарження: 28.12.2021 12:39 - 08.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
499 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d940fe3c7ad4b90abc8b052505bf73c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-11-011589-a-b3
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ ОБЛІКОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42982548
-
Контактна особа:
Зубченко Михайло 380950917239 uosystem@ukr.net
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Вербицького, будинок 32-А, кабінет 20
Сума договору:
499 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
499 500.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації