-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання компютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП"
Оголошено тендер
499 500.00
UAH
Номер:
68b74865e4f94781ae9e27dad7b39ecd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-11-003884-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
499 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання компютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.11.2021 14:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання компютерної програми "Платформа моделювання технологічних процесів ПМТП"
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума499 500.00 UAH