-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-010612-a
Торги не відбулися
2 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10.00 UAH
Номер:
43bd0bbb0d1342bbb306d3ce20151cb5
Внутрішній номер закупівлі:
12428936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-11-010612-a
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com https://donolc.org
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2021 14:36 - 17.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2021 14:36 - 27.11.2021 00:00
Аукціон:
з 29.11.2021 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Д маніт фарм
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
мальтоза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
лактоза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сорбіт хч
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
крохмаль розчинний чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.05 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сахароза чда
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
сечовина хч
×
-
НК 024:2019:
33354 Добавка для культурного серидовища
Кількість
0.1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021