• Відкриті торги
  • КЕП

Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч

Оголошено тендер

2 000.00 UAH
Номер: 579d3f3755a44f61bc1b4b06400bf60b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-11-008043-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Замовник: Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Очікувана вартість: 2 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 11.11.2021 14:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 000.00 UAH