• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані з друком

Торги не відбулися

435 178.02 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 175.89 UAH
Номер: 24777953850f4b7f8e6765313ec2da74
Внутрішній номер закупівлі: 12411941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-10-003381-c   
Замовник: ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
Контактна особа: Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 435 178.02 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 175.89 UAH
Період уточнення: 10.11.2021 17:57 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2021 17:57 - 26.11.2021 18:02
Аукціон: з 29.11.2021 14:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов’язані з друком
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 4936 штуки
Період постачання 13.12.2021 - 20.12.2021
Місце постачання 03115, Україна, м. Київ, Киев, 2 ул. Святошинская На карті