-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком
Оголошено тендер
435 178.02
UAH
Номер:
0c16b26835c745668b76e9b6a09bf717
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-10-006572-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
435 178.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги, пов’язані з друком
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
10.11.2021 17:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума435 178.02 UAH