-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-09-18-001185-c
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
8dbf6a9257e141b49501668c68831853
Внутрішній номер закупівлі:
1240060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-18-001185-c
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неліна Ірина Геннадіївна 380322546415 tender-syhivra@meta.ua http://city-adm.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2017 13:22 - 23.09.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2017 13:22 - 03.10.2017 14:00
Аукціон:
04.10.2017 13:02 - 04.10.2017 13:23
Період кваліфікації:
04.10.2017 13:23 - 06.10.2017 10:15
Період завантаження договору:
04.10.2017 13:23 - 24.10.2017 13:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Кількість
327 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Шпік Тарас Євгенович
Оскарження: 04.10.2017 13:23 - 17.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3116906771
-
Контактна особа:
Шпік Тарас Євгенович 380982698399, 380982698399 e_flora@ukr.net
-
Адреса:
80381, Україна, Львівська область, Дубляни, Коцюбинського, 57
Оскарження: 04.10.2017 13:23 - 17.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
399 915.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 915.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2017 10:15
Документи
51
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Гапка Ірина Зенонівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2817806247
-
Контактна особа:
Гапка Ірина Зенонівна 380677249936, 380677249936 iren030845@gmail.com
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, Менцинського, 27
Початкова пропозиція
398 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e9febac03884a38961b6ea59db88b07
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-18-001185-c-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Шпік Тарас Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3116906771
-
Контактна особа:
Шпік Тарас Євгенович 380982698399, 380982698399 e_flora@ukr.net
-
Адреса:
80381, Україна, Львівська область, Дубляни, Коцюбинського, 57
Номер договору:
32-ВТ/17
Сума договору:
397 915.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
19.10.2017 15:00
Статус:
Підписаний