-
Відкриті торги
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
397 915.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e9febac03884a38961b6ea59db88b07
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-18-001185-c-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Шпік Тарас Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3116906771
-
Контактна особа:
Шпік Тарас Євгенович 380982698399, 380982698399 e_flora@ukr.net
-
Адреса:
80381, Україна, Львівська область, Дубляни, Коцюбинського, 57
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Номер договору:
32-ВТ/17
Дата підписання:
19.10.2017 15:00
Період дії договору:
19.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
397 915.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 397 915.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Кількість
327 штуки
Період постачання
до 30.11.2017