-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пелети паливні
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006159-a
Торги не відбулися
196 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 983.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 983.00 UAH
Номер:
200591575cea42d9a3425f6ae33a9182
Внутрішній номер закупівлі:
12386909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-006159-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудик Анатолій Миколайович +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net http://tarakanivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
983.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 17:56 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 17:56 - 25.11.2021 00:00
Аукціон:
з 25.11.2021 15:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні
Кількість
31 тонни
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
35641, Україна, Рівненська область, Дубенський район, село Тараканів, вулиця Зелена, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Харді Груп
×
-
Код ЄДРПОУ:
42595235
-
Контактна особа:
Слюсар Олексій Миколайович +380931007255 hardy.group@ukr.net
-
Адреса:
35378, Україна, Рівненська область, село Новостав, вул. Колгоспна, 3
Початкова пропозиція
192 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0