• Відкриті торги
  • КЕП

Пелети паливні

Оголошено тендер

196 600.00 UAH
Номер: dd3641b656ac4f8f9f8d310b8b5c973b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-09-008092-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Тараканівська сільська рада
Замовник: Тараканівська сільська рада
Очікувана вартість: 196 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пелети паливні
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.11.2021 17:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пелети паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 31 тонни
Період постачання до 25.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 600.00 UAH