-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (НК 024:2019 код 30847 — Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів)
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006431-b
Інформація щодо наявності/відсутності підстав, встановлених у статті 17 Закону, надається Учасником в складі своєї тендерної пропозиції у вигляді довідки (довідок) у довільній формі або відповідно до наведеної форми (листа-гарантії) в Додатку 4 до Тендерної документації, з обов'язковим розміщенням необхідних позначок, які засвідчуюсь наявність/відсутність зазначених підстав в електронній системі закупівель, а також, у разі необхідності, заповненням електронних полів. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (детальніше в тендерній документації). Строк поставки товару: з моменту підписання договору по 24.12.2021 року.
Завершена
143 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 717.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 717.50 UAH
Номер:
661fab3685bf41ef99d9468f75983b4b
Внутрішній номер закупівлі:
12373332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-006431-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
717.50 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 12:14 - 15.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 12:14 - 25.11.2021 09:00
Аукціон:
26.11.2021 14:33 - 26.11.2021 14:57
Період кваліфікації:
26.11.2021 14:57 - 29.11.2021 15:32
Період завантаження договору:
29.11.2021 15:32 - 19.12.2021 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються на умовах відстрочки платежу на термін 15 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 7 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Умови та порядок оплати товару: згідно підписаного Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор електролітів
(ДК 021:2015:38434520-7– Аналізатор крові)
×
-
НК 024:2019:
30847 Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНА КОМПАНІЯ "ЕМПІРІКА"
Оскарження: 29.11.2021 15:32 - 10.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957368
-
Контактна особа:
ТОВ Медична компанія Емпіріка +380442231406 office@empiricahaelthcare.com
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Євгена Коновальця, буд. 26 літера А, оф.3/1
Оскарження: 29.11.2021 15:32 - 10.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
142 998.01 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 998.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 15:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІСЛАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39929180
-
Контактна особа:
Андрей Титенко +380673263076 info@servicelab.org.ua
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, 03067, Україна, м.Київ, вулиця Машинобудівна, буд.37, оф.405
Початкова пропозиція
143 497.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
143 497.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
d39f9f8afcbf45b28d7ea9d86220b86c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-006431-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНА КОМПАНІЯ "ЕМПІРІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957368
-
Контактна особа:
ТОВ Медична компанія Емпіріка +380442231406 office@empiricahaelthcare.com
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Євгена Коновальця, буд. 26 літера А, оф.3/1
Номер договору:
109
Сума договору:
142 998.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
133 643.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.12.2021 10:00
Статус:
Виконаний