• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (НК 024:2019 код 30847 — Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів)

142 998.01 UAH з ПДВ
Номер: d39f9f8afcbf45b28d7ea9d86220b86c
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-09-006431-b-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНА КОМПАНІЯ "ЕМПІРІКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору: 109
Дата підписання: 13.12.2021 10:00
Період дії договору: 13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 142 998.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 355.01 UAH)
Оплачено: 142 998.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 355.01 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор електролітів (ДК 021:2015:38434520-7– Аналізатор крові)
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 14029, Україна, Чернігівська область, м,Чернігів, вул. Волковича, 25 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КНП"Чернігівська обласна лікарня"ЧОР
ТОВ "Медична компанія "ЕМПІРІКА"
Сума 142998.01 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2021 11:42
Док-ти 1