-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сироватки (код НК 024:2019 прописано по кожній позиції в технічних вимогах)
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-015427-b
Завершена
6 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 34.50 UAH
Номер:
9db481eda4214a6f9b65a3ab87481e40
Внутрішній номер закупівлі:
12363187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-015427-b
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com https://donolc.org
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34.50 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 18:04 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 18:04 - 24.11.2021 00:00
Аукціон:
24.11.2021 12:52 - 24.11.2021 13:21
Період кваліфікації:
24.11.2021 13:21 - 25.11.2021 11:30
Період завантаження договору:
25.11.2021 11:30 - 15.12.2021 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
4 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА
Оскарження: 25.11.2021 11:30 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3675610324
-
Контактна особа:
Кривенко Анастасія 380639553213 KAS0639553213@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Оскарження: 25.11.2021 11:30 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
6 828.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 11:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Початкова пропозиція
5 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ФОП Юрченко Олександр Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2161807417
-
Контактна особа:
Юрченко Олександр Павлович 380504254838 yural55@ukr.net
-
Адреса:
84311, Україна, Донецька область, Краматорськ, Танкистів-70
Початкова пропозиція
6 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
a50b38b4d3624d6b8939f56cf42d395d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-015427-b-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3675610324
-
Контактна особа:
Кривенко Анастасія 380639553213 KAS0639553213@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Номер договору:
45
Сума договору:
3 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.12.2021 15:34
Статус:
Виконаний