• Відкриті торги
  • КЕП

Сироватки (код НК 024:2019 прописано по кожній позиції в технічних вимогах)

3 800.00 UAH без ПДВ
Номер: a50b38b4d3624d6b8939f56cf42d395d
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-08-015427-b-a1
Замовник: Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 45
Дата підписання: 06.12.2021 15:34
Період дії договору: 06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 3 790.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 найменувань
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул.Сибірцева,130 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Бахмутська рай філія ДУ "ДОЦКПХ МОЗ"
ФОП Кривенко А.С.
Сума 3790.00 UAH
Статус
Оплачений
08.12.2021 11:06
Док-ти 1

Внесені зміни

    Номер: 017c57d496654161bf4e30f4bbf24363
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Згідно потреб Замовника та по домовленості Сторін, погодились внести зміни до договору, згідно п.п.1 ч.5 ст.41 "зменшення обсягівзакупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника", шляхом зменшення кількості найменувань. Домовились зменшити суму договору на 10,00 грн.(десять гривень) без ПДВ внести відповідні зміни в п.2.1. розділ 2 "Сума договору і порядок розрахунків" виклавши його в наступній редакції: "2.1.Сума цього Договору становить 3790,00грн.(три тисячі сімсот дев'яносто гривень)без ПДВ
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.12.2021 11:29
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода Кривенко.pdf
p7s
sign.p7s