-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розсадницька продукція за кодом CPV за ДК 021:2015- 03450000-9, Саджанці клену гостролистого (034511000-7 саджанці)
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-013304-b
Торги відмінено
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
dbfc7058e86944ccab466a88dd210116
Внутрішній номер закупівлі:
12360446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-013304-b
Замовник:
Комунальна організація "Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564949
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, місто Рені, вул. Вознесенська, буд.157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Георгій Кусков +380979354493 ksreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2021 16:17 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2021 16:17 - 24.11.2021 17:00
Аукціон:
з 25.11.2021 11:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці клену гостролистого
Кількість
1637 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
46bafeae39364a2db0455fa340c60794
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
невірно неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель технічні вимоги до предмету закупівлі
Період оскарження:
11.11.2021 14:14 - 22.11.2021 00:00
Дата опублікування:
11.11.2021 14:14
Дата виконання:
11.11.2021 14:14
Статус:
Виконано