-
Відкриті торги
-
КЕП
Розсадницька продукція за кодом CPV за ДК 021:2015- 03450000-9, Саджанці клену гостролистого (034511000-7 саджанці)
Оголошено тендер
2 200 000.00
UAH
Номер:
9ca98c6be0634bee8bb06885e4f48614
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-08-008354-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна організація "Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564949
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, місто Рені, вул. Вознесенська, буд.157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна організація "Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564949
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, місто Рені, вул. Вознесенська, буд.157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розсадницька продукція за кодом CPV за ДК 021:2015- 03450000-9, Саджанці клену гостролистого (034511000-7 саджанці)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.11.2021 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 200 000.00 UAH