• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбирач мотоблочний

Джерело фінансування: 1.Кошти підприємства 2. Найменування замовника - Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця». 3. Місце знаходження замовника - вул. Гоголя, 1, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, 79000. 4.Код згідно з ЄДРПОУ замовника-40081195. 5. Категорія замовника - юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання. 6.Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою. Документи тендерної пропозиції, викладені іншими мовами подаються разом з виконаним офіційним перекладом на українську мову. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

27 800.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 278.00 UAH
Номер: dd522371ff1d4e9ea3de5f709c52d4a1
Внутрішній номер закупівлі: 12337328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-05-002546-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Порохнавець Оксана Михайлівна 0322261980 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 278.00 UAH
Період уточнення: 05.11.2021 16:18 - 13.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2021 16:18 - 23.11.2021 17:00
Аукціон: 24.11.2021 11:10 - 24.11.2021 11:33
Період кваліфікації: 24.11.2021 11:33 - 25.11.2021 14:56
Період завантаження договору: 25.11.2021 14:56 - 15.12.2021 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина снігоприбиральна
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Гоголя, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лісмаш"

Оскарження: 25.11.2021 14:56 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 27 795.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 795.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 14:56
Відповіді на вимоги 10
Документи 69
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЫЙ ДОМ "ТЕХНИКС"
Початкова пропозиція 27 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 865524520125420397621805674e0ecd
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-05-002546-a-a1
Постачальник: ТОВ "Лісмаш"
Номер договору: Л/НХ-21841/НЮ
Сума договору: 33 354.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 27 795.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 06.12.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s