-
Відкриті торги
-
КЕП
Снігоприбирач мотоблочний
33 354.00
UAH з ПДВ
Номер:
865524520125420397621805674e0ecd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-05-002546-a-a1
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна 0322261980 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Лісмаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32052971
-
Контактна особа:
Степан Ростислав 380504301880 LISMASH04@GMAIL.COM http://lismash.in.ua/
-
Адреса:
Україна, вул. Ген. Чупринки, буд.87/3а, м.Львів, 79044
Класифікатор ДК 021:2015:
43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Номер договору:
Л/НХ-21841/НЮ
Дата підписання:
06.12.2021 00:01
Період дії договору:
06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
33 354.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 559.00 UAH)
Оплачено:
33 354.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 559.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина снігоприбиральна
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021