-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-001340-c
Торги не відбулися
33 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 335.00 UAH
мін. крок: 1% або 335.00 UAH
Номер:
2026c4c7e8b64592a595598546075af3
Внутрішній номер закупівлі:
12303511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-001340-c
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
335.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 12:54 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 12:54 - 20.11.2021 12:59
Аукціон:
з 22.11.2021 12:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.12.2021