• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)

Оголошено тендер

33 500.00 UAH
Номер: 31b851dff25541e599657e7ab0377b79
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-04-001505-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Очікувана вартість: 33 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.11.2021 12:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 21.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 500.00 UAH